O nas.

O Yeti Club

Ponad 10 lat temu postanowiliśmy przygotować najlepszą ofertę wyjazdów narciarskich dla rodzin i "zamknąć" ją w osobnej marce. Tak by wszyscy, którzy od zimowych wakacji oczekują czegoś więcej, mogli tu znaleźć absolutnie najlepsze propozycje i niepowtarzalne programy. Bo Yeti Club to dużo więcej niż standardowe wyjazdy narciarskie. Ideą przewodnią wyjazdów narciarskich, które znajdziecie na naszej stronie są szkolenia narciarskie i przedszkola narciarskie dla dzieci prowadzone przez najlepszych, polskich instruktorów. Szkółki narciarskie realizowane na różnych poziomach zaawansowania, przeznaczone są dla dzieci już od 5 lat i trwają od 3 do 6 godzin dziennie - w zależności od wybranego wyjazdu narciarskiego.

Bogata oferta

Wyjazdy z Yeti Club to nie tylko atrakcje i szkolenia narciarskie dla dzieci. Dorośli (zarówno ci zupełnie początkujący jak i mocno zaawansowani) również będą mogli skorzystać z konsultacji i zajęć z polskimi instruktorami. A po szaleństwach na stoku, zabierzemy Was na basen lub lodowisko, przygotujemy biesiady góralskie, ogniska z kiełbaskami czy wspólne grillowanie. Wieczorem, spotkamy się na kuligu z pochodniami, na imprezie z karaoke lub nocach hazardu prowadzonych przez doświadczonych instruktorów i animatorów. Abyście mogli chwilę odpocząć od swoich pociech również po nartach, zapewnimy i dla nich moc atrakcji w postaci gier, konkursów, zawodów z nagrodami czy tematycznych wieczorków z bajkami.

Mandalaj Travel Group.

Turystyką i Państwa wakacjami zajmujemy się już od blisko 20 lat. 8 lat temu rozpoczęliśmy proces konsolidacji i zbierania naszych dotychczasowych projektów pod jedną marką.

Grupę Mandalaj tworzą 3 turystyczne portale internetowe, stacjonarne biuro turystyczne obsługujące nasze rezerwację oraz popularny serwis o podróżach.

Z naszych usług korzysta rocznie blisko 3000 osób, a serwisy należące do Mandalaj Travel Group zanotowały w roku 2017 łącznie ponad 3 200 000 odsłon.

Centrum Podróży

Kolonie i Obozy

Wakacje i Podróże

YETI CLUB: LUDZIE I KADRA.

Najważniejsi są ludzie... Młodzi duchem, z wieloletnim stażem w turystyce. Wiemy co oferujemy, bo sami aktywnie podróżujemy, pływamy, żeglujemy, jeździmy na nartach, snowboardzie, nurkujemy i wędrujemy...

Dzięki temu co roku, możemy przygotować dla Państwa najlepsze programy wyjazdów, nie tylko narciarskich, w atrakcyjnych miejscach oraz zapewnić profesjonalną pomoc przy wyborze optymalnej oferty.

Do tego najlepsi instruktorzy narciarstwa i snowboardu. W ciągu dnia uczą, szkolą i doszkalają. Wieczorem zamieniają się w doskonałych animatorów, potrafiących rozruszać najbardziej drętwą imprezę, przygotować grilla :), wieczorek karaoke czy wyjście na lodowisko. Niejednokrotnie potrafią też zaskoczyć zupełnie nowymi pomysłami... Spotkaliście ich zapewne podczas wcześniejszych wyjazdów, gdyż większość z nich opiekuje się Państwem co roku, od wielu lat.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi instruktorami i szkołami narciarskimi, które gwarantują doskonałą zabawę i profesjonalne szkolenia.


ZAPRASZAMY.

Krzysztof Tuz

Krzysztof Tuz

Miłośnik Bliskiego Wschodu, podróżnik


MAMY NA SUMIENIU.

zadowolonych klientów

4926 udanych podróży naszych Klientów
1200 hoteli na wyjazdy narciarskie
61 kierunków na wakacje letnie
41 z nich odwiedziliśmy osobiście
15 lat doświadczenia w turystyce

Przedszkola Narciarskie w Marcu!

Zapraszamy na wyjazdy narciarskie z polskimi szkółkami narciarskimi w marcu. Będziemy w:

  • Val di Sole
  • Val di Fiemme
  • Folgarii
  • Paganelli
  • Austrii

Szczegóły na 1 stronie. Zapraszamy.