O nas.

O Yeti Club

7 lat temu postanowiliśmy przygotować najlepszą ofertę wyjazdów narciarskich dla rodzin i "zamknąć" ją w osobnej marce. Tak by wszyscy, którzy od zimowych wakacji oczekują czegoś więcej mogli tu znaleźć starannie wyselekcjonowane ośrodki, najlepsze hotele i przede wszystkich niepowtarzalny program narciarski. Bo Yeti Club to dużo więcej niż standardowe wyjazdy narciarskie. Ideą przewodnią wyjazdów narciarskich, które znajdziecie na Yeti Club.pl są przedszkola narciarskie. Szkółki narciarskie, realizowane na różnych poziomach zaawansowania, przeznaczone są dla dzieci już od 5 lat i trwają od 3 do 6 godzin dziennie - w zależności od wybranego wyjazdu narciarskiego.

Bogata oferta

Również dorośli będą mogli skorzystać ze szkoleń narciarskich i snowboardowych dla początkujących i zaawansowanych organizowanych przez polskich instruktorów. Po szaleństwach na stoku, zabierzemy Was na basen lub lodowisko, przygotujemy biesiady góralskie, ogniska z kiełbaskami czy wspólne grillowanie. Wieczorem, spotkamy się na kuligu z pochodniami, na imprezie z karaoke lub nocach hazardu prowadzonych przez doświadczonych instruktorów i animatorów. Abyście mogli chwilę odpocząć od swoich pociech również po nartach, zapewnimy i dla nich moc atrakcji w postaci gier, konkursów, zawodów z nagrodami czy tematycznych wieczorków z bajkami.

GRUPA MASZ WAKACJE.

Turystyką i Państwa wakacjami zajmujemy się już od przeszło 15 lat.
5 lat temu zdecydowaliśmy się zebrać wszystkie nasze dotychczasowe projekty pod jedną marką i stworzyliśmy Centrum Podróży Masz Wakacje. Dziś w ramach grupy działają 3 marki zajmujące się wakacjami i blog o podróżach.

Zapraszamy do naszego biura w centrum Koszalina, w którym będziecie mogli zapoznać się z pełną ofertą wakacyjną, zarezerwować wczasy lub wycieczkę, zorganizować wycieczkę szkolną , dokonać rezerwacji biletów i hoteli, wykupić ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć komfortowe mikrobusy.

Od 29.11.2010 roku nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Dzięki Państwa głosom zostaliśmy również jednym z laureatów plebiscytu na NAJLEPSZY SKLEP I USŁUGĘ LATA 2011 organizowanego przez tygodnik TERAZ KOSZALIN pod patronatem Prezydenta miasta Koszalin.

Masz Wakacje

Kolonie i Obozy

Wakacje i Podróże

LUDZIE I KADRA.

Najważniejsi są ludzie... Młodzi duchem, z wieloletnim stażem w turystyce. Wiemy co oferujemy, bo sami aktywnie podróżujemy, pływamy, żeglujemy, jeździmy na nartach, snowboardzie, nurkujemy i wędrujemy...

Dzięki temu co roku, możemy przygotować dla Państwa najlepsze programy wyjazdów, nie tylko narciarskich, w atrakcyjnych miejscach oraz zapewnić profesjonalną pomoc przy wyborze optymalnej oferty.

Do tego najlepsi instruktorzy narciarstwa i snowboardu. W ciągu dnia uczą, szkolą i doszkalają. Wieczorem zamieniają się w doskonałych animatorów, potrafiących rozruszać najbardziej drętwą imprezę, przygotować grilla :), wieczorek karaoke czy wyjście na lodowisko. Niejednokrotnie potrafią też zaskoczyć zupełnie nowymi pomysłami... Spotkaliście ich zapewne podczas wcześniejszych wyjazdów, gdyż większość z nich opiekuje się Państwem co roku, od wielu lat.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi instruktorami i szkołami narciarskimi, które gwarantują doskonałą zabawę i profesjonalne szkolenia.


WŁAŚCICIELE BIURA PODRÓŻY MASZ WAKACJE.

Krzysztof Tuz

Krzysztof Tuz

Miłośnik Bliskiego Wschodu, podróżnik

Wojciech Stanisławski

Wojciech Stanisławski

Amator wszelkich aktywności, płetwonurek


MAMY NA SUMIENIU.

zadowolonych klientów

4926 udanych podróży naszych Klientów
1200 hoteli na wyjazdy narciarskie
61 kierunków na wakacje letnie
41 z nich odwiedziliśmy osobiście
15 lat doświadczenia w turystyce
Jeszcze łatwiejsze zapytania i rezerwacja
  • Nowy formularz zapytania  (w wersji mobilnej widoczny jako "czat")  i rezerwacji znajduje się w prawym dolnym rogu.

HOT NEW! Misurina - dzieci nawet do 15 lat GRATIS

  • Cortina dAmpezzo - super oferta dla rodzin ze starszymi dziećmi - zobacz

Yeti Club.pl