Sprawdzone wyjazdy na narty z dziećmi – Yeti Club ma już 10 lat

  Kategoria: Bez kategorii
  Komentarze: Brak

yeti club sprawdzone wyjazdy na narty z dziećmi

Już od blisko 20 lat zajmujemy się turystyką, a od ponad 10 lat naszą zimową specjalizacją są rodzinne wyjazdy narciarskie. W ofercie mamy tylko sprawdzone wyjazdy na narty z dziećmi. W polskie góry, do Włoch czy Austrii …

 

Sprawdzone wyjazdy na narty z dziećmi z Yeti Club

Tak, to już 10 urodziny Yeti Club – więcej O Nas. Dokładnie w listopadzie 2007 roku rozpoczęliśmy sprzedaż rodzinnych wyjazdów narciarskich połączonych ze szkoleniami i polskimi szkółkami narciarskimi. Początkowo wyjazdy zimowe były tylko niewielkim fragmentem naszej turystycznej układanki, ale już 2 lata później chętnych było tak wielu, że postanowiliśmy stworzyć osobne miejsce w sieci poświęcone tylko rodzinnym wyjazdom narciarskim. Tak właśnie wyglądała jedna z pierwszych odsłon serwisu Yeti Club.pl ;-)

 

yeti club - sprawdzone wyjazdy na narty z dziećmi

Yeti Club – sprawdzone wyjazdy na narty z dziećmi

 

 

Nowe centrum obsługi rezerwacji Yeti Club

W 2011 powołaliśmy do życia Centrum Podróży Masz Wakacje, które przejęło obsługę wszystkich rezerwacji dokonywanych poprzez nasz serwis YetiClub.pl i rozpoczęliśmy współpracę z  Biurem Allegra – zobacz więcej na temat instruktorów   Dzięki tym zabiegom nasza oferta wzbogaciła się o kolejne sprawdzone wyjazdy na narty z dziećmi do Włoch i Austrii, a my mogliśmy skupić się na dalszej rozbudowie portalu. Nie chcieliśmy być najwięksi – w sezonie 2011/2012 obsłużyliśmy tylko i aż około 300 klientów, ale staraliśmy się kłaść duży nacisk na jak najlepszą obsługę i pomoc w wyborze wyjazdu oraz  staranny dobór kontrahentów gwarantujący wysoki standard wyjazdów – opinie na temat wyjazdów.

 

biuro yeti club

Biuro obsługi rezerwacji Yeti Club w Koszalinie.

 

 

Nowe wygląd serwisu Yeti Club

W kolejnych latach działalności rosła liczba narciarzy korzystających z naszych wyjazdów i co było (i jest po dziś dzień) dla nas ważniejsze rosła też liczba stałych, powracających co roku klientów.  Był to dla nas olbrzymi zastrzyk energii i dowód na dobry kierunek zmian. Coraz więcej miejsca w naszej ofercie zaczęły zajmować hotele położone przy stoku,  z basenami i obiekty w standardzie 4*. We wszystkich byłą możliwość skorzystania z oferty szkoleń narciarskich i polskich szkółek narciarskich dla dzieci.

W 2014 roku postanowiliśmy przebudować serwis tak aby wyglądał nowocześniej i był przyjazny coraz szerszemu gronu użytkowników korzystających przy przeglądaniu stron  z urządzeń mobilnych.

 

 

I nowe biuro

Wraz z rozwojem firmy coraz trudniej było nam pomieścić się w dotychczasowym biurze. Postanowiliśmy zainwestować we własny lokal i od 2017 roku nasze centrum obsługi rezerwacji mieści się w Koszalinie przy ulicy Harcerskiej 9 c.

 

 

Yeti Club – sprawdzone wyjazdy na narty z dziećmi

  • blisko 20 lat doświadczenia w turystyce, od 10 lat naszą zimową specjalizacją są wyjazdy rodzinne ze szkoleniami, które rezerwować można poprzez stronę YetiClub.pl
  • wyselekcjonowane regiony narciarskie i starannie wybrane hotele
  • sprawdzeni kontrahenci zapewniający wysoki standard wyjazdów
  • polskie szkółki narciarskie i szkolenia narciarskie dostępne we wszystkich obiektach (w hotelach klubowych bez dodatkowych dopłat)
  • Masz Wakacje – profesjonalne centrum zajmujące się obsługą rezerwacji prowadzone przez narciarzy ;-)

 

Print Friendly

Napisz komentarz jako pierwszy.

Twoja opinia