Rodzinne wyjazdy narciarskie 2019 – nawet 400 zł za rodzinę taniej i polskie szkółki narciarskie gratis

  Kategoria: Nowości i aktualności, Promocje
  Komentarze: Brak

Zapraszamy na kolejny sezon z Yeti Club. Najlepsze rodzinne wyjazdy narciarskie 2019, a we wrześniu zniżka 100 zł/os = nawet 400 zł za rodzinę taniej i oczywiście w hotelach Family Club Przedszkola Narciarskie i Polskie Szkółki Narciarskie dla dzieci bez dopłat

Promocja na wyjazdy narciarskie ze szkoleniem .

Yeti Club ma już 10 lat! Dołącz do naszej ekipy i wybierz jeden z najlepszych, rodzinnych wyjazdów narciarskich na rynku. Wyjazdy Family Club to sprawdzone osobiście hotele, doskonali polscy instruktorzy z Allegra Ski Team oraz polskie szkółki narciarskie i przedszkola narciarskie dla dzieci dla naszych Klientów bez dodatkowych opłat.

Wybierz swój ulubiony region i jeden z naszych hoteli klubowych i zarezerwuj we wrześniu, a otrzymasz od nas zniżkę w wysokości 100 zł od osoby. A jeśli jesteście już naszymi Stałymi Klientami to dodatkowo zagwarantujemy Wam gwarancję niezmienności ceny gratis. Promocja dotyczy hoteli Family Club, a zniżka dotyczy osób dorosłych i dzieci objętych zniżką, nie obejmuje dzieci w tzw. stałej cenie.

 

Masz pytania? Napisz do nas: biuro@yeticlub.pl  lub zadzwoń: 94 311 58 25 Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najbardziej optymalny wyjazd.

 

Dlaczego warto pojechać z nami ?

  • najlepsze programy na rodzinne narty
  • przedszkola narciarskie dla dzieci 4-6 lat
  • szkółki narciarskie dla dzieci 7-12 lat
  • szkolenia dla młodzieży 13-16 lat
  • szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych
  • animacje i wieczorne zajęcia dla dzieci
  • polscy, doświadczeni instruktorzy
  • w hotelach klubowych program szkoleń i animacji  jest bezpłatny dla naszych Klientów
  • starannie wyselekcjonowane hotele w wyjątkowych regionach Włoch i Austrii
  • najlepszy stosunek ceny do jakości i oferowanych świadczeń

 

Hotele klubowe objęte promocją

Wszystkie wyjazdy narciarskie zawierające szkolenia narciarskie i snowboardowe (*) oraz polskie szkółki narciarskie i przedszkola narciarskie dla dzieci znajdziecie pod poniższym linkiem:

 

Oferta jest w trakcie aktualizacji, jeśli więc nie widzicie jeszcze tabelki z cenami to prosimy o odświeżenie strony lub kontakt z nami oraz podanie hotelu, którym jesteście zainteresowani. Szybko wyślemy wówczas ofertę w pliku  PDF

 

Do zobaczenia na stoku

 

Print Friendly, PDF & Email

Napisz komentarz jako pierwszy.

Twoja opinia