Włochy wyjazd na narty ze szkoleniem – polskie szkółki narciarskie

  Kategoria: Bez kategorii
  Komentarze: Brak

Kolejny wyjazd na narty ze szkoleniem i kolejne zdjęcia z wyjazdu w naszej galerii. Zobacz jak wyglądają dobre wyjazdy narciarskie z polskimi instruktorami i dołącz do naszej społeczności. Jesteśmy przekonani, że gdy raz spróbujesz to będziesz jeździł z nami każdego roku ;-) Pozostałe zdjęcia po kliknięciu więcej

Wyjazd na narty ze szkoleniem narciarskim i snowboardowym

Na każdym z naszych wyjazdów odbywających się w hotelach klubowych organizowane są szkolenia narciarskie i snowboardowe. Szkolenia prowadzone są przez polskich instruktorów na kilku poziomach zaawansowania, od zupełnie początkujących po zaawansowanych. W trakcie wyjazdów skorzystać można też ze szkółek narciarskich dla dzieci – zobacz pozostałe galerie.

szkolenia snowboardowe - wyjazd na narty ze szkoleniem

Szkolenia snowboardowe dla dzieci i dorosłych we Włoszech i Austrii – polscy instruktorzy i świetna zabawa

 

Na naszych wyjazdach nie brakuje też dobrej zabawy, o co dbają nasi polscy instruktorzy i animatorzy. Bo wszystkim nam zależy na tym, by wyjazd narciarski pozostał na długo w pamięci i abyście za rok znowu chcieli pojechać na narty właśnie z nami ;-)

 

Wyjazd na narty ze szkoleniem

W tym roku wyjazdy narciarskie ze szkoleniem organizowane będą we Włoszech i Austrii. Wśród polecanych regionów znajdziecie zarówno te najbardziej popularne jak Val di Sole, Val di Fiemme czy Kronplatz jak i te, które w Polsce nie są jeszcze dobrze znane. Co roku jeździmy między innymi do Alpe di Siussi w pobliżu Val Gardeny, w sezonie Zima 2017 zapraszamy na narty do Jochtal we Włoszech i do jednego z niewielkich, ale niezwykle sympatycznych regionów Karyntii.

Rezerwując wyjazd narciarski ze szkoleniem możesz oszczędzić nawet 500 zł za każdą rezerwację (zniżki 100 zł/os, nie więcej niż 500 zł za rodzinę zakwaterowaną w 1 pokoju). Zniżki obowiązują przy rezerwacji we wrześniu więc nie przegap najlepszych okazji ;-)

 

promocje na wyjazdy narciarskie

 

Print Friendly, PDF & Email

Napisz komentarz jako pierwszy.

Twoja opinia