Przedszkola narciarskie – Włochy i Austria – rodzinne wyjazdy narciarskie

  Kategoria: Bez kategorii
  Komentarze: Brak

Tagi:

Przedszkola narciarskie 2014 – zdjęcia

Przedszkola narciarskie we Włoszech i Austrii to nasze sztandarowe propozycje zimowe. To wyjazdy narciarskie, które w okresie ferii zimowych, przeznaczone są szczególnie dla rodzin z dziećmi i dla osób chcących nauczyć się jazdy na nartach lub podnieść swoje kwalifikacje pod okiem naszych, polskich instruktorów.

W programie wyjazdów narciarskich z przedszkolem narciarskim są szkółki narciarskie dla początkujących i zaawansowanych, szkolenia narciarskie dla dorosłych oraz bogaty program animacji.

zobacz przedszkola narciarskie na sezon 2015 w Austrii i we Włoszech

Przedszkola narciarskie – gdzie jeździmy:

Miks zdjęć, który widzieliście powyżej powstał podczas podczas wyjazdów narciarskich w sezonie zima 2014. W sezonie tym, przedszkola narciarskie odbywały się w najciekawszych regionach narciarskich we Włoszech: Val di Sole, Livigno, Kronplatz, Folgaria i Austrii – Innsbruck.

Na sezon narciarski Zima 2015 przedszkola narciarskie odbywać się będą w znanych i lubianych podczas ubiegłorocznych wyjazdów narciarskich hotelach jak: Eghel we włoskiej Folgarii czy Bon Alpina w Austrii lecz nie zabraknie również nowości. Najważniejszą wśród niespodzianek będzie organizacja szkółek narciarskich w nowych regionach Austrii

Więcej informacji na temat naszych programów narciarskich znajdziecie tutaj, a przedszkola narciarskie i oferty wyjazdów ze szkoleniami i polskimi szkółkami narciarskimi na naszej stronie – zobacz hotele klubowe, w których przedszkola narciarskie i szkolenia wliczone są w cenę wyjazdu.

Print Friendly, PDF & Email

Napisz komentarz jako pierwszy.

Twoja opinia