Włochy i Austria – Polskie Szkółki Narciarskie w Alpach

  Kategoria: Bez kategorii
  Komentarze: Brak

Polskie szkółki narciarskie w Alpach – zapraszamy na kolejną porcję zdjęć z naszych wyjazdów narciarskich do Włoch i Austrii. Tym razem przedstawiamy naszych instruktorów z Allegra Ski Team, którzy odpowiedzialni są za szkolenia narciarskie i snowboardowe oraz szkółki narciarskie dla dzieci.  Zdjęcia pochodzą z wyjazdów narciarskich realizowanych w sezonie Zima 2017, a całą galerię zobaczycie po kliknięciu na <więcej>

 

Polskie Szkółki Narciarskie w Alpach – zdjęcia

Kolejny sezon narciarski za nami. Zostały wspomnienia i jak zwykle setki, tysiące zdjęć. Poniżej znajdziecie krótkie, fotograficzne  podsumowanie wyjazdów narciarskich do Włoch w sezonie Zima 2017.  Tak wyglądały najlepsze Polskie Szkółki Narciarskie w Alpach i nasi najlepsi instruktorzy, z którymi będziecie mogli spotkać się na stoku również w sezonie Zima 2018

Polskie szkółki narciarskie w Alpach – zobacz wyjazdy na sezon Zima 2018

Polskie szkółki narciarskie w Alpach

 

 

Zajęcia

W trakcie naszych wyjazdów narciarskich do dyspozycji uczestników są nasi licencjonowani instruktorzy.  W hotelach klubowych bez dodatkowych dopłat można skorzystać ze szkoleń narciarskich i snowboardowych w wymiarze 6 dni x 2 godziny dziennie.  Dla dzieci mamy natomiast niemal całodzienne zajęcia w polskich szkółkach narciarskich: 2 bloki zajęć na stoku po ok. 3 godziny i wieczorne animacje.

 

Instruktorzy

Zajęcia na stoku prowadzą nasi polscy instruktorzy Allegra Ski Team. To w większości stała kadra, która jeździ z nami co roku od wielu już lat. Na wyjazdach narciarskich realizowanych w ramach Yeti Club w sezonie Zima 2018 spotkacie w większości te same osoby ;-)

 

Na stoku

Starannie wyselekcjonowane regiony , sprawdzone osobiście hotele, najlepsi polscy instruktorzy oraz  Przedszkola Narciarskie Yeti Club i Polskie Szkółki Narciarskie w Alpach w cenie wyjazdu. To wszystko sprawia, że nasze wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii to idealne propozycje dla rodzin z dziećmi. Przekonaj się sam i dołącz do nas w sezonie Zima 2018. Do zobaczenia na stoku … ;-)

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Napisz komentarz jako pierwszy.

Twoja opinia